W poniedziałek 16 lutego 2015 roku w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy.                                                                                       Zgodnie z tematyką dzieci były poprzebierane za różne postacie bajkowe. Wśród uczestników balu były wróżki, królowe i królowie, rycerze, biedronki, motylki, ale również nie zabrakło Strażaka, Piratów, Spidermana, czy innych barwnych postaci.                                                                                    Przedszkolaki świetnie się bawiły, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Były też konkursy m.in. taniec z balonami, taniec w parach na gazecie, tańce indywidualne i zabawy kołowe.                                                  W przerwie dzieci miały czas na słodki poczęstunek, a także okazje do wykonania zdjęć grupowych w karnawałowych przebraniach.

Rodzicom serdecznie dziękujemy za przygotowanie wspaniałych i barwnych strojów karnawałowych dla swoich dzieci oraz poczęstunku.