Dzień Mamy i Taty

Dnia 05.06.2014 w Punkcie Przedszkolnym w Gniewinie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki i Ojca. Rozpoczęła ją p. wicedyrektor Lucyna Pałubicka witając serdecznie zebranych gości.

Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem a rodzicem. Dlatego też, co roku w naszym przedszkolu nauczycielki pomagają dzieciom wyrazić ich miłość do rodziców organizując właśnie tę uroczystość.                                                                                                          Dzieci w pięknych strojach zaprezentowały bogaty program artystyczny. Swój występ rozpoczęły krótką inscenizacją pt. „Krasnoludki”. Przedstawienie nie było łatwe, ale przedszkolaki świetnie sobie poradziły. Następnie były wiersze, piosenki, życzenia dla kochanych rodziców. Podczas wręczania własnoręcznie wykonanych upominków całusom i uściskom nie było końca. Atmosfera tej uroczystości była podniosła i niezwykle rodzinna.