Dnia 03. 11. 2014 roku dzieci z Punktu Przedszkolnego wybrały się do pobliskiego Centrum Kultury na przedstawienie pt. Królewna Śnieżka w wykonaniu Teatru Lalek „Tęcza” z Słupska.

Spektakl opowiadał dobrze znaną historię o Królewnie Śnieżce, ale nie była ona opowiedziana w tradycyjny sposób. W przedstawieniu występowali zarówno tradycyjni aktorzy jak i kukiełki. Baśń została opowiedziana bardzo dynamicznie, aktorzy nie tylko recytowali swoje kwestie, ale również śpiewali. Cały spektakl został spuentowany niezwykle życiowym stwierdzeniem, że być dobrym pozwala na wyjście cało z opresji.

Aktorzy rozbudzili dużo emocji w przedszkolakach. Wszystkim dzieciom bardzo podobało się przedstawienie a wyrazem tego były głośne brawa.