Smykolandia w Lęborku

Dnia 18 marca 2015 dzieci z Punktu Przedszkolnego w Gniewinie wybrały się na wycieczkę do Lęborka. Smykolandia słynie z wielkiego placu zabaw, który mieści się w zamkniętym budynku.

Na miejsce dzieci przyjechały autokarem, gdzie czekała na nie moc atrakcji. Zostaliśmy bardzo mile przywitani przez personel.  Dzieci mogły skorzystać z wielu atrakcji między innymi tor przeszkód, zjeżdżalnie, basen z piłeczkami, labirynty, trampolina, armatki pneumatyczne, xbox kinect, ścianki wspinaczkowe.

Wszystko pomyślane jest w taki sposób, by każdy maluch, nawet ten najbardziej wymagający, znalazł tu coś dla siebie. Nieograniczona fantazja dzieci pozwala na wymyślanie przeróżnych zabaw, które w połączeniu z dwupoziomową platformą do zabawy, mogą przeobrazić się w niesamowitą przygodę.

Wyjazd ten dostarczył naszym dzieciom niezapomnianych wrażeń.