Uroczyste zakończenie Roku Przedszkolnego 2013/2014

Dnia 24.06.2014 w Punkcie Przedszkolnym w Gniewinie odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2013/ 2014 . Wzięli w nim udział zaproszeni goście: m.in. p. wicedyrektor Lucyna Pałubicka oraz rodzice dzieci.

Uroczystość rozpoczęła p. Wicedyrektor, która serdecznie przywitała zebranych gości. W swoim wystąpieniu podziękowała wszystkim za całoroczną pracę. Gratulowała dzieciom wytrwałości oraz życzyła wszystkim słonecznych wakacji. Następnie dzieci po opieką wychowawczyń przygotowały krótki program artystyczny. Przedstawiły wspólnie zestaw piosenek i wierszy, dedykując je swoim rodzicom, wychowawczyniom i pracownikom przedszkola.

Na zakończenie występów odbyło się uroczyste wręczenie wyprawek,  Dyplomów Ukończenia Przedszkola i Wzorowego Przedszkolaka przez wychowawczynie. Uroczystość zakończyła się pożegnaniem najstarszej grupy dzieci idących do zerówki i wręczeniem drobnych upominków przez grupę młodszą.