Koncert „Dzieci Rodzicom”

Koncert „Dzieci Rodzicom” wpisał się już na stałe do harmonogramu imprez organizowanych w SZS w Gniewinie.  14 czerwca 2014 r.  z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca na scenie pojawili się  artyści z klas młodszych. Ten szczególny dzień, w którym w ten sposób dziękowali swoim rodzicom za ich opiekę i troskę, stał się także okazją do zaprezentowania ich umiejętności wokalnych, tanecznych i aktorskich.

W przygotowania do tej radosnej uroczystości zaangażowane były  wszystkie klasy młodsze 0-III, które pod okiem wychowawców i opiekunów z wielkim zaangażowaniem przygotowały własne prezentacje: przedstawienia, wiersze, piosenki.  Nowością był niezwykle barwny musical „Calineczka”– przestawienie, które wspólnie opracowali najmłodsi na scenie – wszystkie cztery klasy zerowe.

Z prawdziwą przyjemnością i wzruszeniem zebrani na widowni przybyli goście mogli podziwiać różnorodność i bogactwo talentów, jakie drzemią w uczniach.