Justyna i Michał wyróżnieni.

Justyna Milewska i Michał Wierzchosławski zostali wyróżnieni w powiatowym finale konkursu „Odkrywamy talenty na Pomorzu”.

Pod koniec marca GOTiS w Gniewinie był gospodarzem powiatowego etapu V jubileuszowej edycji konkursu "Odkrywamy Talenty na Pomorzu". Organizatorem konkursu, którego celem jest wyłanianie utalentowanej i kreatywnej młodzieży i motywowanie jej do rozwijania talentów i zainteresowań jest Regionalne Stowarzyszenie Naukowo – Edukacyjne.

W wydarzeniu wzięło udział około 40 uczniów z różnych szkół powiatu wejherowskiego, którzy zostali zakwalifikowani na podstawie wcześniejszych zgłoszeń. Z wszystkich kategorii szkolnych - podstawowej, gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej do Finału Głównego mógł awansować tylko jeden zwycięzca. Miło nam poinformować, iż dwoje  uczniów Samorządowego Gimnazjum w Gniewinie zostało wyróżnionych w tym konkursie.

Są to Justyna Milewska (utalentowana w kategorii śpiew) oraz Michał Wierzchosławski (utalentowany w kategorii rysunek).

Finalistom nagrody wręczali Prezes Zarządu Regionanego Stowarzyszenia Naukowo-Edukacyjnego Pan Roman Liebrecht, Pani dr Adrianna Frączek, Pani Justyna Wiszniewska -  Podinspektor Wydziału Promocji w Gniewinie oraz Pan Krzysztof Niedziela.

Wyróżnionym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a także konsekwencji w doskonaleniu swoich umiejętności.

Wykonania Justyny można posłuchać na szkolnym kanale YouTube: tutaj