Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka obchodzony jest w naszej szkole bardzo uroczyście. Akademię tę z inicjatywy Rady Rodziców organizujemy już corocznie w sali gimnastycznej. W tym roku szkolnym uroczystość ta odbyła się 29 stycznia 2015r.

Pani dyrektor Lucyna Pałubicka, przywitała wszystkich licznie przybyłych gości, wśród których nie zabrakło również rodziców. Po części oficjalnej odbyła się prezentacja artystyczna klas 0-3. Wierszem,tańcem i piosenką dzieci wyraziły swoją miłość do dziadków, którym wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty. W przerwie akademii można było kupić za przysłowiową złotówkę ciasto i kawę przygotowaną przez rodziców i wesprzeć w ten sposób budżet Rady Rodziców.

Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie i życzymy długich lat życia w zdrowiu i pociechy z wnucząt.