KLASY SPORTOWE NA ERGO ARENIE

W środę 21.10 uczniowie klas sportowych 5b, 6c oraz część uczniów klasy 1Ga brała udział w Camp Guinness.  Celem meetingu było pobicie rekordu Guinnessa w ilości osób jednocześnie trenujących piłkę ręczną. Impreza organizowana jest co roku przez fundację Akademia Sportu, której przewodniczy były reprezentant Polski w piłce ręcznej – Artur Siódmiak.

Tego dnia Ergo Arena wypełniła się ponad trzema tysiącami uczniów z Trójmiasta i okolic, z czego ośmiuset przyczyniło się do pobicia rekordu, a pozostali wzięli udział w treningach z piłki ręcznej pod okiem znanych sportowców.

Nasi uczniowie wykazali się świetną kondycją podczas treningów, kilkoro z nich udzieliło wywiadu dla Radia Gdańsk. Ponadto w wydarzeniu brały udział gwiazdy sportu: Otylia Jędrzejczak, Adam Korol, Szymon Kołecki, Mateusz Mika, Marcin Lijewski czy Sławek Peszko. Wszyscy oni byli do dyspozycji dzieciaków.

Uczniom gratulujemy świetnej kondycji!

Zapraszamy również do obejrzenia relacji z wyjazdu na szkolnym kanale You Tube